Maxi Kurutma

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur vulputate posuere tortor luctus vulputate. Cras laoreet pretium blandit. Vestibulum luctus laoreet lacinia. Maecenas luctus arcu ut orci lacinia ultrices. Praesent semper porta interdum. Etiam cursus, tortor at interdum rutrum, metus nibh tincidunt purus, non tincidunt odio arcu quis erat.

Curabitur vulputate posuere tortor luctus vulputate. Cras laoreet pretium blandit. Vestibulum luctus laoreet lacinia. Maecenas luctus arcu ut orci lacinia ultrices. Etiam cursus, tortor at interdum rutrum, metus nibh tincidunt purus, non tincidunt odio arcu quis erat.

Praesent semper porta interdum. Etiam cursus, tortor at interdum rutrum, metus nibh tincidunt purus, non tincidunt odio arcu quis erat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

generic
generic

Biofet; atıkları ve düşük değerli hammaddeleri çevre dostu proseslerle yüksek katma değerli son ürünlere dönüştürür.

Organik Atıklar: Tavuk gübresi, büyükbaş gübresi, yeşil atıklar, arıtma çamuru, biyoçar, biyogaz tesis atıkları (digestat) ve kül atıkları.
Madensel Tozlar: Leonardit, kalsit, zeolit, kaolin, boksit, steatit, alümina, fosfat kayası, diatomit, siklon tozu.

Biofet yüksek katma değer sağlayan çevre dostu prosesleri geliştirdiği 4 mekatronik teknoloji üzerine bina eder.

Bio-Dönüşüm Teknolojisi
Maxi Kurutma Teknolojisi
Mikro-Granül Teknolojisi
Akıllı Kaplama Teknolojisi

Atık/hammadde numunelerinin Biofet ArGE Merkezi'ne kabulü gerçekleştirilir.
Hedeflenen ürün spekleri doğrultusunda pilot ölçekte üretim ve optimizasyon çalışmaları yapılır.
Endüstriyel proses için şartname, akış ve yerleşim planları oluşturulur.
Veriler sonuç raporları ile birlikte Biofet Data Havuzu'nda saklanır.

Biofet'in atıkları ve düşük değerli hammaddeleri dönüştürerek geliştirdiği yüksek katma değerli son ürünler başta Gübre ve Tarım olmak üzere Kimya, Maden ve Cam sektörlerinde geniş kullanım alanı bulmaktadır.

Biofet; Kapasite Raporu’na ve Sanayi Sicil Belgesi’ne sahip teknoloji üreticisi olup, Makine İhracatçıları Birliği-MAİB üyesidir. Ayrıca tarımsal kullanıma yönelik son ürünlere dair ‘Tarımda Kullanılan Organik, Mineral ve Mikrobiyal Kaynaklı Gübrelere Dair Yönetmelik’  kapsamında  ‘Üretici Lisansı’na sahiptir. 

Biofet datalar üzerinden ölçeklenir. Hem Biofet ArGe Merkezi'nden hem de endüstriyel sistemlerden 7/24 sağlanan datalar makine öğrenmesi algoritmaları ile sürekli olarak optimize edilmekte ve bu sayede kurulmuş ve kurulacak sistemlerde otonom modda yüksek verim garanti edilmektedir. Biofet sistemleri atığın oluştuğu yerde otonom olarak hizmet vermekte ve 'Döngüsel Ekonomi ve Kaynak Verimliliği' alanında dünyada "Disruptive Innovation" etkisi yaratmayı hedeflemektedir.

More About Us

Curabitur vulputate posuere tortor luctus vulputate. Cras laoreet pretium blandit. Vestibulum luctus laoreet lacinia.

(800) 123-4567


Ready to Start?

Curabitur vulputate posuere tortor luctus vulputate laoreet pretium blandit.

Skills That Make a Meaningful Difference for Your Business

Cras a elit sit amet leo accumsan volutpat. Suspendisse hendreriast ehicula leo, vel efficitur felis ultrices non. Cras a elit sit amet leo.

STRATEGY ACCELERATION
90%
REVENUE GROWTH
80%
FIREWALK SALES
50%